Home Наш проект
Проект нотаріат у Львові

Основні завдання

E-mail Друк PDF

Кожна людина хоча б декілька раз в житті користується послугами нотаріуса. В нас час швидких економіко-правових перетворень та змін потреба в нотаріальних посгугах стає ще актуальнішою. Звертаючись до нотаріуса, клієнт очікує на кваліфіковану правову допомогу та оперативність в обслуговуванні. А основним критерієм при виборі тієї чи іншої нотаріальної контори є наявність та можливість доступу до швидкої інформації про неї.

Ні для кого не секрет, що самим популярним джерелом пошуку є інтернет. Так кожного місяця однією лише пошуковою системою Яндекс слово "нотаріус" шукали 237455 людей протягом місяця, слово "нотаріат" 25553. І це тільки одна пошукова система орієнтована в основному на Російську Федерацію. Українці і зокрема львів'яни звикли користуватися і іншими джерелами пошуку(Google, Meta, Yahoo, Rambler, Bing).

Проаналізувавши існуючі в інтернеті джерела ми дійшли висновку, що практично неіснує жодної більш-менш систематизованої інформації про нотаріат у нашому регіоні. Саме тому був створений даний проект, який ставить на меті об'єднати всіх нотаріусів міста Львова, та зробити пошук для їхніх клієнтів більш зручним.

На даний момент йде наповнення проекту інфомарцією. Кожен день ми працюємо і розвиваємо даний сайт. Й надалі ми з радістю будемо повідомляти Вас про нові дані, та цікаві іновації.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2009 12:37